WSPÓŁPRACA

dtk-6Nasza placówka wykonuje zadania na rzecz oświaty, pomocy społecznej we współpracy z innymi osobami i instytucjami.

Szczególnym partnerem są rodzice, bez których współudziału i zaangażowania wszelkie imprezy nie mogłyby się przecież odbyć.

Nasi partnerzy wspomagają i uatrakcyjniają naszą pracę środkami materialnymi ale także osobistym zaangażowaniem i uczestnictwem.

WSPÓŁPRACUJEMY z: Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, pedagogiem, logopedą.

Instytucjami użyteczności publicznej:

Policją , Strażą Pożarną , Biblioteką,  Centrum Pomocy Dzieciom, Usteckim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, Nadleśnictwem Ustka.

Ponadto: Muzeum Ziemi Usteckiej, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Słupsku Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ustce, Szkołą Podstawową nr 1 i 2.

PROMUJEMY:

Klub czytających przedszkoli w ramach kampanii społecznej  – CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM-

Działania związane z promocją zdrowia kampania

• AKADEMIA ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA
  • AKADEMIA AQUAFRESH,
  • MAMO TATO WOLĘ WODĘ,
  • KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY

Bierzemy udział w akcjach charytatywnych na rzecz potrzebujących – GÓRA GROSZA –

Chronimy środowisko i zdobywamy fundusze za nakrętki.

Nasi wychowankowie biorą aktywny udział w różnorodnych konkursach reprezentując placówkę i osiągają sukcesy.image021

• PRZEDSZKOLE TALENTÓW
  • PRZEDSZKOLE W RUCHU

MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ przyznało naszej placówce tytuł PRZEDSZKOLA W RUCHU.

Zgodnie z wytycznymi Ośrodka Rozwoju Edukacji nasza placówka przedszkolna wykazuje się osiągnięciami w zakresie edukacji ruchowo- zdrowotnej wśród najmłodszych.