ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO -NAJŁADNIEJSZY BUDYNEK W USTCE –

W dniu 22.04 w ZSOiT w Ustce

wręczono nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym organizowanym pod patronatem

BURMISTRZA  MIASTA USTKA I miejsce otrzymała Maja Mike

wyróżnienie Hanna Kraśnik, Aleksander Bednarski,  Hanna Malek,  Alicja Wardzińska,  Barbara Wilczyńska,  Eliza Stańczyk,

Blanka Wojcieszek.

Gratulujemy bogatej wyobraźni artystycznej i talentu plastycznego.

MIEJSKO GMINNY KONKURS SOLOWEJ PIOSENKI DZIECIĘCEJ W CHARNOWIE I KONKURS SOLOWEJ PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ o nagrodę BŁĘKITNEGO DELFINKA

W tegorocznym konkursie solowej piosenki dziecięcej w Charnowie w dniu 28.04 o godzinie 12

 reprezentowali nas Hanna Boksa z grupy IV i Hanna Malek z grupy III. Obie dziewczynki otrzymały wyróżnienie.

Natomiast w konkursie solowej piosenki przedszkolnej o nagrodę  BŁĘKITNEGO DELFINKA w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Ustce w dniu 6.05 2017 reprezentowali placówkę Maria Pytlak i Maksymilan Granis z grupy IV oraz Eliza Stańczyk  z grupy III.

Uczestnicy zdobyli wyróżnienia.

GRATULUJEMY !!!

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU SŁOWIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO – KRAINA WODY, WIATRU I PIASKU NASZĄ PASJĄ

Słowiński Park Narodowy w dniu 10.03 przyznał naszym wychowankom nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym

 PIĘKNO SŁOWIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO

W kategorii maluchy i średniaki

I miejsce otrzymali KAJA SUMOROWSKA

II miejsce FILIP MURAWSKI

Opiekunem plastycznym była Pani Anna Andrzejewska


W kategorii starszaki

II miejsce otrzymała POLA KRASIŃSKA

III miejsce HANNA MALEK   Wyróżnienie otrzymała ELIZA STAŃCZYK

Opiekunem plastycznym była Pani Katarzyna Lemańska i Alicja Krotowska


W kategorii wiekowej sześciolatki

III miejsce otrzymała MARIA PYTLAK

Opiekunem plastycznym była Pani Dorota Trojanowska – Kwiecień.


MISTRZOSTWA USTKI PRZEDSZKOLAKÓW W PIŁCE NOŻNEJ z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI


dsc_7315-211 listopada
w hali sportowej ZSOIT w Ustce,

przy ul. Bursztynowej odbyły się MISTRZOSTWA USTKI PRZEDSZKOLAKÓW w piłce nożnej grup dziewczynek i  chłopców. Naszą placówkę reprezentowały  dzieci z grupy IV Delfinki: Julia Gębusia, Zuzanna Pietroń, Hanna Boksa, Maria Pytlak, Hanna Kraśnik, Lena Dębska, Lena Klata, Antoni Aniszewski, Tymoteusz Bujak, Wiktor Dębowski, Filip Pietroń, Aleksander Polkowski, Jakub Rutkowski, Dawid Makijewski, Gabriel Janowicz, Jakub Sumorowski.

Decyzją sędziów wszystkie placówki przedszkolne zajęły I MIEJSCE.