PODZIĘKOWANIE

 

W przedwakacyjny poniedziałek zawitali do MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLE NR 1 w Ustce niespodziewani goście, a była to ” świeżo upieczona MŁODA PARA „

Państwo KAROLINA & MARCIN SIWIEC

Tym bardziej było nami miło, gdyż

Pan Marcin był ABSOLWENTEM naszej placówki przedszkolnej ponad 34 lata temu i jednocześnie wychowankiem Pani Janiny Laskowskiej.

Dziękujemy za szlachetny  gest i wielkie serce. Nowożeńcy poprosili aby zaproszeni goście zamiast kwiatków obdarowali ich zabawami. Uśmiech i radość dzieci obdarowanych przez nowożeńców w naszej placówce bezcenny.

Dziękujemy bardzo w imieniu naszych przedszkolaków.

Życzymy  aby byli Państwo sobie chlebem powszednim i solą,  zorzą polarną po pięknym śnie, dolą , niedolą, sumieniem i grzechem na dobre i złe.

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby drugiego człowieka,

jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie pomocną dłoń” J.P II

 

FESTIWAL PIOSENKI MARYNISTYCZNEJ ŁAJBA 2017

 

25.04 .2017 w Słupskim Inkubatorze Technologicznym odbył się Festiwal Piosenki Marynistycznej „Łajba 2017“ propagujący tradycje marynistyczne.

Naszą placówkę reprezentowali pod czujnym okiem Pani Aurelii Perkowskiej :Martyna Robak, Julia Gębusia, Hania Boksa, Maria Pytlak, Zuzanna Pietroń, Emma Skiba, Hanna Kraśnik, Marcin Dylewski i Maksymilian Granis.

CZESŁAW BUJAK – pisarz, fotograf -przyjaciel przedszkola

dtk

DZIĘKUJEMY PANU CZESŁAWOWI BUJAKOWI  za coroczne aktywne kreowanie zajęć edukacyjnych dla przedszkolaków.

W tym roku Pan Czesław podzielił się z naszymi wychowanki swoją wiedzą o tradycji i historii Ustki, oraz opowiedział o swojej pasji, pisaniu i fotografowaniu. Miło nam ponownie było gościć pisarza i fotografa  i zasłużonego PRZYJACIELA PRZEDSZKOLA.