METODA DOBREGO STARTU

26.stycznia (w piątek) po śniadaniu dzieci z grup starszych (MUSZELKI i DELFINKI) wezmą udział w zajęciach METODĄ DOBREGO STARTU. Zajęcia te odbywają się w naszym przedszkolu cyklicznie, a prowadzi je p. Edyta Zamorska.
Twórcą metody jest p.Marta Bogdanowicz i należy ona do metod wspomagania rozwoju psychomotorycznego, edukacji i terapii, angażujących uczenie się wielozmysłowe: wzrokowo – słuchowo – kinestetyczne oraz funkcje językowe.

ZDROWE ZĄBKI – PROFILAKTYKA

23.stycznia (we wtorek) dzieci ze wszystkich grup wezmą udział w zajęciach pod hasłem: „Mama i ja – zdrowe ząbki”. Ich tematem będzie profilaktyka przeciwpróchnicza, a przeprowadzi je p. higienistka stomatologiczna – Monika Adamska z Poradni Promocji Zdrowia w Słupsku.

OLIMPIADA Z ANGIELSKIEGO

We wtorek, 16.stycznia reprezentanci naszego przedszkola wzięli udział w OLIMPIADZIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Jej organizatorem było usteckie Przedszkole NA WYDMIE. Reprezentantami było troje dzieci z najstarszej grupy naszego przedszkola i zajęły one następujące miejsca:
Barbara Wilczyńska – II miejsce,
– Hanna Malek – II miejsce,
Wojciech Zdunek – III miejsce.
Serdecznie GRATULUJEMY!

OBCHODZIMY DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Uroczystości z okazji DNIA BABCI I DZIADKA będą się odbywały w poszczególnych grupach w następujących terminach:
– gr.I, BURSZTYNKI – czwartek, 18.stycznia o 14.15,
– gr.II, ZŁOTE RYBKI – piątek, 19.stycznia o 14.15,
– gr.III, MUSZELKI – poniedziałek, 22.stycznia o 15.00,
– gr. IV, DELFINKI, – piątek, 19.stycznia o 15.30.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE BABCIE I DZIADKÓW! 🙂

Drodzy Rodzice,
tygodnik „NASZE MIASTO” ogłosił konkurs plastyczny pt.„Laurka dla Babci i Dziadka”. Termin składania prac w przedszkolu, to: 15.01.2018r.
Jako nagrody przewidziane są:
– obiad, kolacja w restauracji POD KASZTANAMI,
– deser w GÓRZE LODOWEJ,
– zabiegi w GABINECIE MEDYCYNY NATURALNEJ.
Zachęcamy do udziału w konkursie! 🙂

GOŚCIE Z FOKARIUM

12.stycznia (piątek) – będziemy gościć w naszym przedszkolu edukatorów ,,Błękitnej Szkoły” ze Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii w Helu. W spotkaniu wezmą udział dzieci z grupy III MUSZELKI i IV DELFINKI, a jego tematem będą foki.

JASEŁKA

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym dzieci ze wszystkich grup przygotowują dla rodziców i nie tylko PRZEDSTAWIENIA JASEŁKOWE. Występy dzieci z poszczególnych dni będą odbywały się w następujących terminach:
BURSZTYNKI – we wtorek, 19.grudnia o godzinie 14.30
ZŁOTE RYBKI – w poniedziałek, 18.grudnia o godzinie 14.45
MUSZELKI
• występ dla dzieci z usteckiego żłobka w czwartek, 14.grudnia o 930
dla rodziców – w poniedziałek, 18.grudnia o godzinie 1545
DELFINKI
• występ w przedszkolu dla zaproszonych gości we wtorek, 19.grudnia o 930
dla rodziców – we wtorek, 19.grudnia o 1545.

NOWA STRONA PRZEDSZKOLA

DRODZY RODZICE!
Przypominamy, że dostępna jest nowa strona internetowa naszej placówki. Obecna strona będzie dostępna do końca marca 2018r. po czym automatycznie wygaśnie.
Nowa strona jest w trakcie tworzenia i obecnie jest dostępna pod adresem:

Zapraszamy do jej odwiedzania! 🙂